<form class="form-horizontal" id="form-review">

Astronomo vadovas «Увидеть все!» A.A. Shimbalev

Garantija
  • Gamintojas: Levenhuk
  • Prekės kodas: 29372
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.95€
  • Jūsu ietaupījums: 9.95€
  • Matėte pigiau?
+
-
   

Aleksandras Šimbalevas parašė labai naudingą vadovą pradedantiesiems astronomams; jame yra informacijos apie daugelį astronomijos aspektų. Lengva perskaityti be per daug techninių terminų, paaiškinančių viską, ką reikia žinoti apie savo teleskopą ir kosmosą apskritai.

Skyriai logiškai seka vienas kitą ir dėka spalvingų iliustracijų (žvaigždynų, galaktikų, ūkų, planetų ir žvaigždžių žemėlapių), ši knyga puikiai tinka net ir vaikams.

Kas yra viduje:

Iš pirmųjų kelių skyrių sužinosite apie astronomiją ir dangaus stebėjimus bei sužinokite daugiau apie teleskopus ir jų skirtumus. Tai padės įsigyti kitą teleskopą.


Vėlesniuose skyriuose pateikiama išsami informacija apie pačią dangaus sferą, 280 stebėjimo objektų, komentarų ir vaizdų. Čia išvardytos Saulės sistemos planetos ir jų palydovai, giluminio dangaus ūkas ir žvaigždžių sankaupos su rekomendacijomis, kaip jas stebėti, bei informacija apie navigaciją ir teleskopą darbui.Perskaičius šią knygą, naktinis dangus jums nebebus paslaptis, o jūs naršysite po Visatos platybes taip, lyg būtumėte tai darę visą savo gyvenimą.

Papildoma informacija:

Autorius: A.A. Šimbalevas

Skelbiama 2011-2017 m

87 psl

Minkštu viršeliu

Išleista padedant Levenhuk


 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Neseniai žiūrėta