<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronas

Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronas
Click image for Gallery
Garantija
 • Gamintojas: Levenhuk
 • Prekės kodas: 67742
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • Svoris: 1.52kg
 • Dydžiai: 38.5x16.5x9.3cm
 • 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 149.95€
 • Matėte pigiau?
+
-
   

Susijusios prekės

Paukščių stebėjimas, kelionės ir turizmas – kad ir kokia veiklą lauke pasirinktumėte, su Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronu patirsite daugiau įspūdžių! Dėl šiuolaikiškos visiškai dengtos optikos perteikiami aiškūs, ryškūs ir skaidrūs vaizdai. Dėl didelio didinimo pasirinkimo galite detaliai stebėti objektus, esančius skirtingu atstumu. Matomumas puikus tiek dienos metu, tiek temstant, nes žiūronas yra su didelės diafragmos objektyvo lęšiais. Šį žiūroną labai lengva pasiimti kartu su savimi dėl jo kompaktiškų matmenų. Žiūronas parduodamas vandeniui atspariu korpusu ir dėl to jis atsparus rasojimui, lietui ir sniegui. Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronas puiki dovana tiems, kurie vertina aukštą kokybę ir mobilumą.

Šio žiūrono nuostabi optika pagaminta iš aukštos kokybės BK-7 stiklo. Lęšiai ir nuožulnios prizmės papildomai padengtos neatspindinčia danga, kad prietaiso viduje nebūtų prarandama šviesa. Nuožulnios prizmės padengtos sidabrine danga, o lęšiai – mėlyna danga. Dideliame objektyve surenkama daug šviesos, todėl perteikiami vaizdai šviesūs ir ryškūs net ir esant menkam apšvietimui. Žiūronas parduodamas kartu su profesionalaus lygio okuliaru. Dėl puikios optikos perteikiami ryškūs, detalūs ir natūralių spalvų vaizdai. Korpusas pripildytas azoto, todėl optika nerasoja net ir esant didelei drėgmei.

Kitas Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūrono privalumas yra jo ergonomiška konstrukcija stebėjimai maksimaliai patogūs. Dėl minkšto guminio okuliaro antgalio nepatenka šviesa iš šono. Dėl didelio atstumo tarp okuliaro išorės ir akių galite stebėti užsidėję akinius – nesvarbu, su paprastais akiniais ar akiniai nuo saulės.

Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūrono korpusas yra lengvas ir atsparus smūgiams. Korpusas hermetiškas, todėl į prietaiso vidų nepatenka dulkių, purvo ir drėgmės. Rinkinyje yra dėklas, kuriuo žiūronas apsaugomas nuo purslų. Jums net nereikia išimti žiūrono iš dėklo – tiesiog atsekite jį ir galite stebėti. Tai ypač naudinga, kai stebite blogu oru arba lauke. Kai naudojate galingą didinimą, vaizdų kokybė gali suprastėti dėl menkiausios vibracijos. Tačiau galite būti tikri, kad taip nenutiks su šiuo žiūronu, kadangi šis žiūronas parduodamas su patikimu metaliniu trikoju. Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronu perteikiami vaizdai yra skaidrūs ir stabilūs bet kokiomis sąlygomis!

Rinkinyje yra:

 • Levenhuk Blaze 50 PLUS žiūronas

 • Metalinis trikojis

 • Valymo šluostė

 • Dėklas saugojimui ir pervežimui

 • Naudojimo instrukcija ir neterminuota garantija


Atributes
Akių atstumas 22-19 mm
Artimasis fokusas 10 m
Didinimas 12-36 x
Išvesties vyzdžių skersmuo 4,2–1,4 mm
Kilmės šalis PRC, valdo Levenhuk, Inc. (JAV)
Matmenys 342x105x72 mm
Matymo laukas 2,8–1,5 °
Matymo laukas, m / 1000 m 48-25
Objektyvo lęšio skersmuo (anga) 50 mm
Okuliarai metalinis stalo stovas
Optikos danga visiškai padengta (prizmės: sidabrinė danga, lęšiai: melsva danga)
Optikos medžiaga BK-7 stiklas

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Neseniai žiūrėta