<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Blaze 70 PLUS Žiūronas

Levenhuk Blaze 70 PLUS Žiūronas
Click image for Gallery
Garantija
 • Gamintojas: Levenhuk
 • Prekės kodas: 67746
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • Svoris: 2.35kg
 • Dydžiai: 49.5x21.5x11.5cm
 • 239.95€
 • Jūsu ietaupījums: 239.95€
 • Matėte pigiau?
+
-
   

Susijusios prekės

Naujausios optinės technologijos, patikimumas ir galimybė stebėti ekstremaliomis sąlygomis – visa tai Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronas. Dėl šiuolaikiškos optikos perteikiami šviesūs ir aiškūs vaizdai. Dėl didelio objektyvo galima stebėti net naktį. Žiūrono didinimo galimybės labai plačios, todėl galite stebėti ir labai tolimus objektus. Šis žiūronas pasižymi puikiu optiniu veikimu, lengvumu, o dėl nedidelio dydžio tai idealus pasirinkimas, jei keliausite ar vyksite stovyklauti. Žiūronas gaminamas patogiu korpusu, tinkančiu bet kokiam orui, todėl blogas oras daugiau jūsų nesustabdys. Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronas – tai aukšta vaizdų kokybė bet kokioje situacijoje!

Puiki optika pagaminta iš BK-7 stiklo, todėl perteikiami didelės raiškos vaizdai. Lęšiai ir nuožulnios prizmės padengtos neatspindinčia danga, kad prietaiso viduje nebūtų prarandama šviesos. Nuožulnios prizmės padengtos plačia neatspindinčia plėvele, o lęšiai – mėlyna danga. Žiūronas parduodamas kartu su profesionalaus lygio nuimamu okuliaru. Su Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronu perteikiami ryškūs, detalūs ir natūralių spalvų vaizdai. Korpusas pripildytas azoto, todėl optika nerasoja net ir esant didelei drėgmei, todėl galite mėgautis kokybiškais stebėjimais bet kokiu oru.

Kitas Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūrono privalumas yra jo ergonomiška konstrukcija. Šio modelio okuliaras palenktas, todėl galite stebėti patogiai įsitaisę. Žiūrone taip pat yra patogus okuliaro antgalis, pagamintas iš minkštos gumos, kad apsaugotų nuo šviesos patekimo iš šono. Dėl didelio atstumo tarp okuliaro išorės ir akių galite patogiai stebėti užsidėję akinius arba akinius nuo saulės. Prie žiūrono galima prijungti skaitmeninę kamerą per T žiedą ir kameros adapterį (parduodami atskirai).

Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūrono korpusas lengvo svorio, tačiau tvirtas ir atsparus mechaniniams smūgiams. Kadangi korpusas visiškai hermetiškas, į prietaiso vidų nepateks dulkių, purvo ar drėgmės. Dėl rinkinyje esančio dėklo prietaisas apsaugomas nuo purvo ir purslų. Jums net nereikia išimti žiūrono iš dėklo, kai stebite, tai ypač naudinga stebint blogu oru arba sudėtingomis lauko sąlygomis. Kai naudojate galingą didinimą, vaizdų kokybė gali suprastėti dėl menkiausios vibracijos, todėl stabilumas yra esminis reikalavimas. Kad taip neatsitiktų, Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronas parduodamas su patikimu metaliniu trikoju. Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronu perteikiami kokybiški vaizdai bet kokiomis sąlygomis.

Rinkinyje yra:

 • Levenhuk Blaze 70 PLUS žiūronas

 • Metalinis trikojis

 • Valymo šluostė

 • Dėklas saugojimui ir pervežimui

 • Naudojimo instrukcija ir neterminuota garantija

   
Atributes
Akių atstumas 18-15 mm
Artimasis fokusas 8 m
Didinimas 20-60 x
Garantija garantija visam laikui
Išvesties vyzdžių skersmuo 3,5–1,2 mm
Kilmės šalis PRC, valdo Levenhuk, Inc. (JAV)
Matmenys 450x160x84 mm
Matymo laukas 1,7–0,85 °
Matymo laukas, m / 1000 m 30-15
Objektyvo lęšio skersmuo (anga) 70 mm
Okuliarai metalinis stalo stovas
Optikos danga visiškai padengta (prizmės: plačiajuostė AR plėvelė; objektyvai: melsva danga)
Optikos medžiaga BK-7 stiklas
Prieblandos koeficientas 37,4-64,8
Santykinis ryškumas 12,25–1,35

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Neseniai žiūrėta