<form class="form-horizontal" id="form-review">

Levenhuk Strike 80 NG teleskopas

Levenhuk Strike 80 NG teleskopas
Click image for Gallery
Garantija
 • Gamintojas: Levenhuk
 • Prekės kodas: 65554
 • Prieinamumas: Out Of Stock
 • Svoris: 6.90kg
 • Dydžiai: 86x36x16cm
 • 189.95€ 149.95€
 • Jūsu ietaupījums: 40€
 • Matėte pigiau?
+
-
   

Susijusios prekės

Levenhuk Strike 80 NG – tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek mėgėjams; astronominis teleskopas, kuris gali padėti supažindinti mokinius su stulbinančiu žvaigždžių, planetų ir tolimųjų galaktikų pasauliu.

Levenhuk Strike 80 NG teleskopas pasižymi didesnėmis galimybėmis nei kiti šios serijos modeliai. Naudodamas 360x didinimą, teleskopas rodo mažiausias mėnulio katerių ir aukštumų dalis; Merkurijaus fazes; Kasinio tarpą Saturno ir jo palydovų žieduose; stambiausias Jupiterio atmosferos srautų dalis; baltąsias Marso kepures ir tamsias dėmes opozicijos metu. Teleskopas netgi parodo dvinares žvaigždes, kurių komponentai skiriasi 1.6 arksekundės, o ribinis ryškis siekia 11.5. Visa tai – tiesiai iš dėžės!

Šis teleskopas – tobulas variantas visiems astronomams mėgėjams. Rinkinyje esanti optika ir nesudėtingi nustatymai suteikia galimybę stebėti ir atrasti visatos stebuklus net vaikui.

Levenhuk Strike NG teleskopai - tai visiškai nauja teleskopų serija, skirta astronomams mėgėjams. Levenhuk Strike NG teleskopai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori gaišti laiko, surenkant ir reguliuojant teleskopą, ar naršant po ilgą priedų sąrašą. Be teleskopo gausite ir optiką, skirtą astronominiams ir žemės stebėjimams, informatyvius astronomijos vadovėlius, kurie pasitarnaus tiek mėgėjams, tiek pažangesniems vartotojams. Visa tai lemia faktą, jog Levenhuk Strike NG teleskopas – tai puikus pasirinkimas mokslu besidominčiam pradedančiajam astronomui.

Šiame rinkinyje yra viskas, ko reikia, kad jūsų stebėjimai būtų įspūdingi ir gražūs. Informaciniai vadovėliai ir pažangi programinė įranga suteikia galimybę net pradedančiajam surasti pageidaujamą objektą naktiniame danguje. Šis nuostabus teleskopas pakuojamas spalvingoje dėžėje, todėl galėtų būti puiki dovana karjeros siekiančiam astronomui, kuris brangins jį daugelį metų.

Rinkinys yra kur kas pažangesnis nei tikėjotės

1. "See it all!" astronomo vadovėlis
Šis praktiškas vadovėlis padės sukurti mėgėjų lygį atitinkantį planą ir mėgautis žvaigždžių stebėjimu. Jį parašė garsus ekspertas Alexander Shimbalev. Vadovėlis padeda žengti pirmuosius žingsnius kelyje į nuostabius atradimus. Knygoje rasite žvaigždėlapių su įdomiausiais dangaus objektais. Komentarai padės sufokusuoti stebimą objektą ir tinkamai nustatyti teleskopą. Didelio formato nuotraukos, rodančios žvaigždynus ir objektus, demonstruoja, kaip objektas turėtų atrodyti stebėjimų metu. Ši knyga nukelia jus į kelionę po dangaus sferą, kurioje rasite informacijos apie daugiau nei 280 dangaus objektų, sužinosite, kaip juos greitai rasti nakties danguje, tyrinėsite mėnulio paviršių, stebėsite saulės sistemos planetas.

2. Stellarium – tai 3D planetariumo programinė įranga, kuri suteikia galimybę išvysti viską, ką galite stebėti vidutinės ar netgi didelės galios teleskopu, įskaitant daugiau nei 600 000 žvaigždžių, saulės sistemos planetų, mėnulį, ūkus, Paukščių Tako galaktiką. Ši programinė įranga geba atkurti dangų realiu laiku, perteikti panoraminį vaizdą ir suteikti galimybę stebėti saulėlydį ir saulėtekį, užtemimą ir kometas, neišeinant iš namų. Dabar galite stebėti dangų net ir tada, kai lauke stipriai lyja.

3. Kosmoso plakatų rinkinys (mėnulis, saulė, kitos žvaigždės, saulės sistema).
Trys kosmoso plakatai. Kiekviename plakate pateikiama įdomios, lengvai skaitomos informacijos apie įvairius dangaus objektus. Plakatai yra 84x60 cm formato, atspausdinti ant blizgaus dengto popieriaus.
Mėnulio plakatas. Sužinosite mėnulio tyrinėjimų istoriją, visas žemės palydovų savybes, rasite atsakymus į daugelį žmones dominančių klausimų, įskaitant tamsių mėnulio paviršiaus dėmių prigimtį.
Saulės ir kitų žvaigždžių plakatas. Šis plakatas atskleidžia, kad nepaisant to, jog saulė teikia savo planetoms šviesą ir šilumą, ji nėra kosmoso milžinė, kadangi yra šimtus ir tūkstančius kartų didesnių žvaigždžių. Plakate pateikiama pagrindinė informacija apie žvaigždes – fizinės savybės ir jų istorija.
Saulės sistemos plakatas. Sužinosite daug įdomių faktų apie saulės sistemos planetas, įskaitant jų sudėtį, fizines savybes, amžių. Tam tikruose aprašymuose pateikiami planetų ateities spėjimai, todėl šis plakatas tampa bilietu į laiko kelionę po saulės sistemą.

4. Planisfera.
Šis sukamasis žvaigždėlapis – tai patogus įrankis, suteikiantis galimybę sužinoti, kokie dangaus objektai ir žvaigždynai yra matomi horizonte atitinkamu laiku. Jis suteikia galimybę rasti konkrečius žvaigždynus, kitus objektus tam tikroje platumoje jūsų suplanuotiems stebėjimams. Planisfera lengvai naudojama: viskas, ką turite padaryti, tai sulygiuoti projektorių ir žvaigždėlapį, nurodydami datą ir laiką. Matysite tikslų nakties dangaus atvaizdavimą. Tai itin patikimas įrankis, kuris tarnaus daugelį metų.

5. Kompasas. 
Žmonės dažnai pamiršta, koks naudingas stebėjimų metu gali būti kompasas. Greita orientacija nežinomoje vietoje ir šiaurės krypties radimas – visa tai lengvai atliekama, naudojant šį kompaktišką kompasą. Kadangi šiaurės ašigalio, Šiaurinės žvaigždės ir Didžiųjų Grįžulo Ratų vieta nustatoma itin lengvai, savo stebėjimus galėsite pradėti nedelsiant.

The kit includes:

 • Levenhuk Strike NG teleskopas ant pusiaujinės montuotės su deklinacijos ašimi
 • Nerūdijančio plieno trikojis
 • 1.25" plastikinis fokusatorius
 • Du 1.25" okuliarai: F20 mm, F6 mm
 • 3x Barlow lęšis
 • Red Dot 3x20 ieškiklis
 • Kampinė prizmė
 • "See it all!" astronomo vadovėlis su 280 dangaus objektų
 • Kosminės erdvės plakatų rinkinys (mėnulis, saulė ir kitos žvaigždės, saulės sistema)
 • Planisfera
 • Stellarium programinės įrangos CD pagalbai astronominių stebėjimų metu
 • Kompasas
 • Vartotojo vadovas ir garantija visam naudojimo laikotarpiui

Šis rinkinys – tai puikus būdas studijuoti ir praktikuotis astronomijos srityje, mokytis aptikti žvaigždynus, stebėti kitas saulės sistemos planetas.

Čia rasite įdomios informacijos apie šį teleskopą.

Čia ir čia rasite atsiliepimų apie šį teleskopą.

Kaip išsirinkti teleskopą? Informacijos ieškokite čia.

Čia rasite dangaus objektų, kuriuos galite stebėti šiuo teleskopu, sąrašą.

Čia ir čia rasite įdomiausių stebimų dangaus objektų pavadinimus.
Atributes
Didinimas 360 x
Fokusatorius krumpliaratis ir strypas, 1,25
Fokuso santykis f / 9
Garantija garantija visam laikui
Ieškojimo žiūronas Raudonas taškas 3x20
Kilmės šalis PRC, valdo Levenhuk, Inc. (JAV)
Objektyvo lęšio skersmuo (anga) 80 mm
Okuliarai F20 mm F6 mm
Okuliaro vamzdžio skersmuo 1,25
Optinis dizainas achromatinis refraktorius
Skiriamosios gebos riba (arksekundėmis) 1,6
Stovas Yoke tvirtinimas su pasvirusia ašimi
Stovo aukštis (reguliuojamas) 630–1080 mm
Trikojis nerūdijančio plieno
Židinio nuotolis 720 mm
Žvaigždžių dydžio ribojimas 11,5

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras

Neseniai žiūrėta